Translate

niedziela, 2 czerwca 2013

Beże, róże i podróże

Witajcie Kochani!
Za namową Anny, postanowiłam przenieść mojego dotychczasowego bloga w nowe miejsce i tak oto wylądowałam na Bloggerze :)

W pierwszym poście chciałabym się pochwalić moim nowym dziełem, które chciałam zgłosić na wyzwanie nr 32 w scrap.com.pl 

Oto kartka-aparat dla mojego szwagra i szwagierki, których hobby są podróże. Jest to kartka z okazji ich 6 rocznicy ślubu. Oto przód karteczki:
Tłem jest papier scrapbookingowy amerykańskiej firmy „PAPER HOUSE Productions”, motyw "San Francisco". Napisy i kwiatek są z "Magicznej kartki" - dostałam je jako gratis do zamówionych papierów. Oczywiście dwa obowiązkowe motyle wymagane w wyzwaniu też się znalazły. Na serwetce odcisnęłam stempelek "6" z firmy "Viva", kupione na Allegro, wzór "Cyfry ozdobne" ("Anniversary numbers"). 


Kartkę ozdobiłam wewnątrz papierem scrapbookingowym ze scrap.com.pl - kolekcja "Chatka na weekend - Filiżanka". Stanowiła ona tło dla zdjęcia z podróży po USA. Pod zdjęciem znajduje się zafarbowana tuszem "Latarnia morska" serwetka, obok niej die cuts z Rossmana, które przypadkowo odkryłam:) 
Na prawo od zdjęcia znajduje się również jeden z die cutsów z tej samej serii i 6 samoprzylepnych kryształków ze scrap.com.pl. Życzenia na die cutsie są stworzone z gratisa jaki dostałam od "Magicznej kartki".

Jak Wam się podoba?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz